Levný web „za pár kaček“

Možná nemáte deseti až statisíce na web na míru a nejspíš ho – stejně jako většina menších a středních firem – ani nepotřebujete.

 

Mám pro vás řešení, které vám neudělá díru do rozpočtu a umožní vám část prostředků investovat do marketingu. Tím řešením je WordPress a komerční šablona.

Levný web na Wordpressu

PRO:

  • Poměrně rychlá příprava
  • Ověřené řešení za rozumnou cenu
  • Hotový web včetně obsahu
  • Funkce, které potřebujete

… a PROTI:

  • Funkčnost a rozložení prvků vychází ze šablony
  • Do funkčnosti šablony nezasahuji
  • Nedoporučuji pro elektronický obchod
  • Část administrace může být v angličtině

Cena levného webu obvykle začíná kolem 16 000 Kč bez DPH a je ovlivněna požadovaným rozsahem stránek. Za uvedenou cenu dostanete cca desetistránkový, naplněný a plně funkční web.

Přes některá omezení se jedná o funkční postup, které vám ušetří mnoho starostí s přípravou. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem vám pomohu s přípravou, úpravou textů i grafiky i strukturou webu. Nastavím měření, formuláře, výzvy k akci a další funkce, které byste očekávali u pokročilého řešení – včetně SEO, strukturovaných dat apod.

 

Jak to probíhá

 

Po zpracování zadání vám pošlu několik předvybraných šablon, ze kterých si vyberete. Selekci provádím s ohledem jak na funkčnost, tak na následnou pohodlnou správu, kterou již zvádnete sami.

 

Po výběru šablony vyřídíme formality – smlouvu nebo objednávku a zálohu. Připravím návrh struktury webu a vy shromáždíte veškeré podklady, které se na web mají umístit.

 

Pošlete mi přístupy k webhostingu, na kterém web bude běžet, kompletní podklady a ID z Google Analytics pro následné měření. A pak už si jen počkáte na hotový web.

Několik ukázek – podívejte se, jak to vypadá

Chcete levný web? Napište mi.


Abych vám dokázal odpovědět, potřebuji pro začátek alespoň základní údaje. Nemusí to být žádné podrobnosti, napište mi spojení na vás, adresu vašich stránek a alespoň stručně kde cítíte problém a co očekáváte.