Navrhuji weby – a učím je vydělávat

První web jsem navrhl v roce 1997 – a to už je docela dlouhá doba. Od roku 2005 se věnuji především optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO), zvyšování jejich obchodní výkonnosti (CRO) a propagaci prostřednictvím dalších kanálů.

Jsem pragmatik, žádný snílek. Věřím především číslům, nepodceňuji ale intuici a zdravý rozum. Naše spolupráce SE MUSÍ VYPLATIT. Vám i mě. Pokud nebudu přesvědčený, že dokážu vaše výsledky zlepšit, řeknu vám to rovnou, nebo ji sám ukončím a doporučím vám jiný postup. I to se stává.

Pomohu vyřešit i váš problém

Projekt a návrh webu

Zkontroluji váš web, zjistím nedostatky a navrhnu konkrétní řešení, jak odstranit překážky, které brání vyhledávačům stránky správně hodnotit

Technická SEO analýza

SEO

Možná je váš web špatně použitelný a lidé se na něm špatně orientují. Najdeme problematické místa i řešení, jak z této šlamastiky ven.

Analýza použitelnosti

CRO - optimalizace konverzního poměru

Vyladíme vstupní stránky, stejně jako objednávkový proces. Zjistíme, kam lidé klikají, co používají, jak se na webu chovají a kde jsou překážky.

Optimalizace konverzního poměru

Zvyšujeme výkon prostřednictvím dalších kanálů, využíváme zbožové vyhledávače, remarketing a inzerci v PPC i sociálních sítích

PPC a reklama

Potřebujete web?

Pomohu vám s přípravou nových stránek – od vstupní analýzy, až po vytvoření drátěného modelu a podkladů pro webdesignéra.

POŠLETE MI POPTÁVKU

Dobré důvody proč spolupracovat…

30 let práce v obchodě, 19 let v oboru, desítky „od nuly“ navržených webů.  Vím jak vypadá živý zákazník a neučili mě to jen ve škole… A mluvím česky – budete mi rozumnět.

jsem jan nachtigal...