AB testování

Proč nepoužívat A/B testování

Výrazy jako A/B testování, optimalizace konverzního poměru, optimalizace vstupní stránky… vidím tak často, až bych řekl, že postupně nahrazují tak oblíbené SEO. Nespekuluji o důvodech…

CELÝ ČLÁNEK
SEO a UX

Na výpravě za SEO a UX

SEOUX tour pomalu končí a nakonec jsem byl rád, že jsem se vůbec dostal na jeden z posledních termínů. Nicméně jsem nečekal, že se něco nového dozvím, tak proč jsem tam vlastně lezl?

CELÝ ČLÁNEK
Kdy použít SEO a kdy PPC

SEO vs. PPC – ten dělá to a ten zas tohle

Máme se více věnovat SEO, nebo investovat do PPC? Který kanál vydělává víc a který je účinnější? Oba jsou důležité, ale každý se hodí na něco jiného. Známá věc, přesto dostávám stále stejné otázky…

CELÝ ČLÁNEK
Semalt - odkazový spam

Je třeba zabít Semalta

Budujete pracně zpětné odkazy? Pak vás určitě potěší, když ve statistikách vidíte, že máte přístupy z cizích zahraničních stránek. A nemusí jich být zrovna málo. Jenže to má háček. Nebo spíš docela velký hák.

CELÝ ČLÁNEK
Kolik stojí SEO

SEO za litr – jde to?

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý proces, který se za pár dní zvládnout nedá. Ale co když na to nemáte peníze? Zvolíte „economy SEO“?

CELÝ ČLÁNEK
nahled

Přeřaďte na vyšší rychlost

Jestliže jsme si v SEO ještě před lety vystačili s pár titulky, nadpisy a hromadou odkazů, dnes do hry vstupuje celá řada dalších faktorů. A jedním z nich je i samotná rychlost webu.

CELÝ ČLÁNEK
rezac

Web ostrý jako břitva

Knížka Web ostrý jako břitva byla odkládaná a očekávaná – podobně jako tunel Blanka. A když spatřila světlo světa, na sociálních sítích se strhla docela lavina.

CELÝ ČLÁNEK