Reference – co dělám, nebo jsem dělal

Klienti přicházejí a odcházejí. A za ty roky jich bylo opravdu hodně. Které vybrat? Ty nejvýznamnější, největší, nejzajímavější? Samostatné, nebo agenturní? Často se jedná o společné projekty – v rámci „mateřské“ INT a jejich úspěch tak závisel na celém týmu. Zvolil jsem několik zakázek, které mě z nějakého důvodu zaujaly, nebo je pokládám za důležité – všichni ostatní, zde neuvedení, jistě prominou.

Jena Nábytek

JENA NÁBYTEK byla asi prvním z „velkých“ zákazníkům. Připravoval jsem analýzu stávajícího webu, wireframe pro nový eshop, úpravy pro následnou optimalizaci, nastavení pro SEO. Byla jiná doba, takže dostat web na Seznamu na první stránku s výrazem nábytek nebylo ještě tak obtížné.

 

2006 – 2010

Nábytek ENO

S manželi Novotnými z firmy Nábytek ENO spolupracuji už dlouho. Zpracoval jsem analýzu jejich prvního webu, připravil wireframe pro nový shop, řeším průběžnou optimalizaci pro vyhledávače, změny v použitelnosti stránek, připravuji firemní newslettery…

 

2006 – stále trvá

Matrace Gumotex

Pro divizi matrací známé české firmy GUMOTEX jsem  zpracoval analýzu SEO a použitelnosti a navrhl wireframe pro nový korporátní web a eshop, včetně doporučení struktury stránek a postupu optimalizace pro vyhledávače. Podílel jsem se i na přípravě grafiky.

 

2008 – 2012

Koupelny Bernold

Koupelny BERNOLD – tohle nebyla snadná práce. Po analýze webu jsem připravil wireframe pro nový eshop, nastavil postupy optimalizace pro vyhledávače a nějakou dobu ji i realizoval.

2008 – 2010

Výživa pro fitness

S Jirkou Božkem, resp. s jeho Výživa pro fitness spolupracuji už také pár let. Ošklivě jsem mu zkritizoval předchozí web, navrhl wireframe pro nový eshop a řeším průběžnou optimalizaci a pravidelné newslettery. Někdo to není jednoduché, ale nehádáme se…

 

2010 – stále trvá

Čaje Mix-Tee

Pro MIX-TEE velkoobchod, s.r.o. jsem zpracoval analýzu velkoobchodního webu a navrhl úpravy. Připravil jsem wireframe pro maloobchodní e-shop a poté i grafický návrh. Nastavil jsem základní faktory pro SEO, připravuji firemní newslettery.

 

2012 – stále trvá

Cyklošvec

Pro firmu Cyklošvec jsem toho od roku 2003 dělal opravdu hodně – programování prvních stránek, webů Galaxy série, optimalizaci pro vyhledávače, wireframe a grafický návrh pro produktový web kol Galaxy i pro poslední e-shop, newslettery…

 

2003 – stále trvá

Záclony RALI

Pro RALI Decor, s.r.o. řeším optimalizaci pro vyhledávače, zpracoval jsem analýzu dvou obchodních webů a připravil wireframe pro přípravu nových stránek. Navrhl jsem několik úprav pro zlepšení použitelnosti a výkonnosti webů.

 

2009 – stále trvá

virde

Pro výrobce potravinových doplňků a přírodní kosmetiky VIRDE spol. s r.o. jsem zpracoval analýzu SEO a použitelnosti eshopu a firemního webu, připravil podklady (wireframe) pro nové stránky a jejich grafický návrh.

 

2013

Webdesign

Obrázek titulní strany nic nevypovídá o funkčnosti stránek, ani o jejích kvalitách. Navíc v mnoha případech nebylo možné ovlivnit ani konečný výsledek- jak se s tím vypořádá programátor i klient při plnění obsahu. Někdy to je škoda..