Postup naší spolupráce

Pořádek dělá přátele a řád je předpokladem úspěchu

Ujasněme si, kdo a co bude dělat, jaké jsou cíle, podmínky a mantinely. Kde naše spolupráce začíná a kdy končí. Vyhneme se tak překvapením na obou stranách.

jsem jan nachtigal...
Projekt a návrh webu

Vstupní dotazník

Dříve než se potkáme, budu potřebovat o vás něco vědět. Pošlu vám dotazník – nic složitého, pár otázek, které mi pomohou pochopit, kde je váš problém a jaká jsou očekávání. V tuto chvíli po vás ještě nebudu chtít přístupy do Google Analytics, později se tomu ale nevyhneme.

SEO

Schůzka nebo jiný kontakt

Vím, kdo jste a tuším, kde máte problém. Vhodná chvíle se sejít, nebo si promluvit po Skype nebo telefonu. Potkat se můžeme u vás ve firmě, nebo někde u kávy. Upřesníme si požadavky, abych vám mohl sestavit nabídku. U technických analýz tento krok můžeme přeskočit.

CRO - optimalizace konverzního poměru

Nabídka, cena, formality

Během několika dní vám navrhnu konkrétní postup spolupráce, specifikaci jednotlivých bodů a připravím cenovou nabídku. Vyjasníme si případné nejasnosti a až budeme hotovi, požádám vás o objednávku (u analýz), nebo vám pošlu k podpisu smlouvu o dílo (u rozsáhlejších procesů) a případně i NDA – smlouvu o mlčenlivosti. Následně vám vystavím fakturu na zálohu – obvykle se jedná o 40% smluvní ceny zakázky.

c4

Jdeme do práce

Vyřešili jsme formality, víme co máme dělat, tak jdeme na to. U analýz se rovnou pustím do zpracování, u delších projektů vám nastavím přístup do Teamworku, kde nastavím jednotlivé milníky a fáze procesu.

Základní hodinová sazba je 1 500 Kč bez DPH (jsem plátce DPH). Tuto si účtuji u jednorázových konzultací a nárazové spolupráce do cca 10 hodin.

Ceny analýz kalkuluji podle typu a velikosti posuzovaných stránek, obvyklá cena je uvedena u jednotlivých služeb.

Cena dlouhodobých projektů je určena rozsahem a obsahem, při delší spolupráci je cena výhodnější.

První schůzku ode mne máte v Praze grátis, mimo Prahu zaplatíte pouze dopravné 6,- Kč/km (+DPH). Sejít se můžeme u vás ve firmě, nebo někde u kávy.

Ceník SEO a optimalizace

Chcete i vy web, který vydělává?

Domluvíme se.